About Us

Hayat Grup hasar yönetim ve danışmanlık şirketi konusunda uzman kadrosu ve deneyimli hukukçuları ile poliçe kapsamında oluşan kayıp ve zararların giderilmesi noktasında; karayolu, havayolu denizyolundan kaynaklanan kazalarda ve iş kazaları sonrası oluşan türlü zararın ( Bedeni, daimi sakatlık ve vefat) ortadan kaldırılması maksadı ile 2013 yılında sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Geniş kadrosu ile ülke genelin de faaliyet göstermektedir.

Hayat Grup hasar yönetim ve danışmalık şirketi, Kaybedilen her değerin mutlaka karşılığı olacağı bilinci ile yola çıkmıştır. Mevcut yasalar ve sigortacılık mevzuatları kaza ve zarara uğrayan kişileri korumayı amaçlamaktadır. Maalesef sigorta sektöründeki rekabet koşulları ve olumsuz yaklaşımlar kaza olayları sonucunda bir takım mağduriyetlerin oluşmasına neden olmaktadır. Ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi için mutlaka konusunda uzman ve deneyimli bir ekibin profesyonel desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Öyle ki; bazen bilgi sahibi olmadığımız pek çok konuda hakkımızın olduğunu ancak konusunda uzman, deneyimli kuruluş ve kişilerden öğrendiğimiz bir gerçektir.

Sonuç olarak; sigorta kapsamında oluşan her türlü vefat , daimi sakatlık ve tedavi giderlerinin yanı sıra diğer kayıp ve zararların karşılığı olan tazminat taleplerinin tarafımızdan özenle takip edilerek mümkün olan en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırılması esas faaliyet alanımız içerisinde önemli bir yer tutmaktadır.

MİSYONUMUZ : Gelişen bir anlayışla etik makul ve mevzuata uygun koordinasyon sağlamak.

VİZYONUMUZ : Profesyonel deneyime sahip Hayat Grup hasar yönetim ve danışmalık kaza sonrası oluşan kayıp ve zararları ortadan kaldırmak ve sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi hedef olarak belirlemiştir.